Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item

Veelzijdige klim- en wandelschoenen van Patagonia

Veelzijdige klim- en wandelschoenen van PatagoniaDe complete klimcollectie van Patagonia voor komende zomer bestaat niet alleen uit kleding en rugzakken, maar ook zeer veezijdige klim- en wandelschoenen. Zo is er de P26 A/C wandelschoen, welke niet alleen lekker licht van gewicht is, maar ook uitermate comfortabel. De Cragmaster voelt zich niet alleen thuis op de rotswand, maar doet het ook prima als wandelschoen in de aanloop naar een klim.

P26 A/C
Zomers in de Alpen kunnen bloedheet zijn, blijf koel met de lichtgewicht en ademende 26 A/C wandelschoenen van Patagonia. De duurzame bovenkant is gemaakt van nubuck leer en ademend gaasmateriaal en de binnenkant en de rand zijn gemaakt van 100% polyester gaas. Samen zorgt dit voor een ademend comfort. Het voetbed van 15%-gerecycled EVA materiaal heeft verschillende dichtheden en zorgt hiermee voor een goede stabilisatie van de voet. Het voetbed heeft een ingebouwde schokverdelende plaat die de achterkant van je voet stabiliteit geeft terwijl je voorvoet flexibel kan blijven bewegen. De rubberen buitenzool zorgt voor een optimale stabiliteit, duurzaamheid en grip. De P26 A/C is verkrijgbaar voor mannen en vrouwen. Consumentenadviesprijs: 125,00 euro

Cragmaster
Onderweg naar die verborgen muur redt de technische Patagonia Cragmaster klimschoen zich prima tijdens het wandelen, het klimmen en het schuifelen over de randen. Met deze schoenen sta je stevig en ervaar je optimale grip op steen. Om dit te bereiken heeft Patagonia een ultra-premium gestanst klimrubber op de buitenzool, neus en hielen gebruikt. De buitenzolen zijn dunner om meer grip te bieden, maar slijten daardoor sneller. Ze zijn ontworpen om zo nu en dan verzoold te worden en het is daarom beter om ze niet voor andere doeleinden te gebruiken dan voor ‘t klimmen. Het waterdichte nubuck leer aan de bovenkant en een ademende voering van gaas zijn lekker comfortabel. Het unieke vetersysteem geeft controle en een goede pasvorm. De low-profile tussenzool biedt demping en steun. Andere kenmerken zijn: een nylon gespoten steunzool voor goede ondersteuning van de voetholte en een natuurlijke afwikkeling; een voetbed en inlegzool van 15% gerecycled EVA materiaal; en een Vibram® IdroGrip New Boulder rubberen buitenzool voor perfecte grip. Houd rekening met het feit dat klimrubber strepen geeft, draag ze dus zorgvuldig. De schoenen kunnen verzoold worden bij een gewone schoenmaker. De Craigmaster is verkrijgbaar voor mannen en vrouwen. Consumentenadviesprijs: 140,00 euro

Voor meer informatie: https://www.patagonia.com/

Andere recente nieuws-items met betrekking tot Patagonia:

Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:

Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: RSS-feed.
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.

Het feit dat producten worden vermeld in de nieuws-items wil niet zeggen dat ze ook daardwerkelijk zijn uitgetest door de beheerder(s) van deze site. De informatie is in bijna alle gevallen beschikbaar gesteld door de fabrikant/importeur.