Geen paalkampeerplekken in de Zuid-West Hoek, helaas


Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!

Abonneer je gratis op de Hiking-site.nl Nieuwsbrief:


banner 468x60
Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een tijdje terug contact opgenomen met Het Brabantsch Landschap over het komplete gebrek aan kampeerovernachtingsmogelijkheden in de regio Bergen op Zoom/Putte terwijl er toch 2 of 3 LAW's hier de streek doorkruisen. De campings langs de route (min of meer) zijn allemaal van die stacaravan gedrochten met bingo op woensdag en vrijdag.

Ik heb ze zelfs aangeboden om eventueel nieuw aan te leggen PKP's te helpen onderhouden en controleren, maar dit is het antwoord:

Beste Rob,
Ik heb nog even met de directie overleg gehad. Wij voelen zelf op dit moment
niets voor paalkampeerplaatsen in te richten.
Hopende je hiermee voldoende te hebben geinformeerd.

Groet,
(Naam even netjes weggelaten)


Jammer, ik denk zelf nl dat ze een kans missen hier...

Dit in ieder geval geantwoord:


Hans,
Erg jammer om dit te horen, ik blijf nl van mening dat er behoefte is aan iets dergelijks, kijk alleen al naar het aantal LAW's die de streek doorkruisen.
Staatsbosbeheer heeft er duidelijk een andere kijk op.
Maar goed, niet getreurd,
mochten jullie in de toekomst besluiten alsnog een Paalkampeerplek in te richten in deze regio dan blijft mijn aanbod om te helpen met controle en onderhoud staan.
Bedankt tot zo ver
Met vriendelijke groet

Rob




Yr DDraig Goch

R:Db Plas
http://www.twenot-forums.nl
 
Hi Rob,

vreemd, want der hangt wel een paalkampeerplaats bordje bij ons op het terrein van de scouting. Kon deze stek echter ook niet terug vinden op het web.

Wel weet ik dat er met enige regelmaat weldegelijk mensen kamperen.

Zal eens zien of ik van het weekeind coördinaten kan regelen.

apropos, je kunt hiervoor beter terecht bij SBB dan brabants landschap.

Bas
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan