Huttentocht in Franse Zuid Alpen

Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

heeft iemand informatie over berghutten in de franse zuid alpen? wij willen een week van hut tot hut lopen namelijk

groeten.
Michelle
 
Op: http://www.ffcam.fr kun je per Frans berggebied de hutten vinden. Dan zul je zelf nog even de tussenliggende route moeten plannen. Even googlen doet wonderen :) Op die site staat allerlei info waaronder tel. nrs. Kun je ook reserveren als je dat zou willen.

Wat ook kan is een goede kaart van het gebied nemen en daar op plannen. De hutten staan op deze kaarten en eventueel met een gidsje erbij kun je dan een mooie rondtocht (of juist niet) plannen.Dat gidsje dan om te voorkomen dat je ineens rare gletschers moet oversteken ofzo.

Gr,
Maarten


- Here goes nothing...
 
Hoi,

bedankt voor de info! hier kan ik wat mee. Heb inmiddels ook bij bol.com een boekje bestelt waar 15 huttentochten in staan.

groeten,
Michelle
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan