Infoblad muggen

  • Onderwerp starter Onderwerp starter hyz
  • Startdatum Startdatum

Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60
Status
Niet open voor verdere reacties.
Heel leuk artikel. Vorig voorjaar zat ik nog op het IJsselmeer tussen de veder/dansmuggen; er was geen wind. Alles was zwart, je moest een theedoek voor je gezicht knopen anders zaten ze in je mond, neus en oren. Het grote zeil van zo'n enorme platbodem was niet meer wit maar gewoon zwart van de muggen. Werkelijkwaar onwerkelijk zo'n heleboel beestjes voor NL begrippen.


Knutten blijft behelpen blijkbaar maar wellicht dat Skin so Soft van Avon daarbij helpt (naar horen zeggen). Tja en steekmuggen gewoon blijven hopen dat je buurman net wat lekkerder is... Tot nu toe kom ik daar heel vaak mee weg.
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan