Mijn 'eerste' kampeerervaring

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Napie
  • Startdatum Startdatum

Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60
Status
Niet open voor verdere reacties.
Van huis uit nooit gekampeerd. Ik maakte pas kennis met kamperen 12 jaar geleden met mijn huidige man. Voornamelijk in onze enorme 4 persoons vd Waard tent op veldbedden. Lekker luxe maar weinig avontuurlijk. Na onze hytter vakantie in Noorwegen willen we aankomend jaar echt gaan trekken en ook meerdaagse wandelingen. Al ons luxe campingspul op internet en vervolgens lichtgewicht spul aangeschaft. Dat moest natuurlijk worden uitgeprobeerd dus besloten we afgelopen zaterdagavond om 22:30 u dat we de rugtassen gingen inpakken en ons plaatselijke bos (Drents Friese Wold) in te trekken. Temperatuur net boven het vriespunt dus ideaal voor een oefening. In het donker de tent opgezet, dat ging prima (Fjell Raven Akka), slaapzakkies erin en knorren maar. Op het begin had ik het te warm maar later op de nacht had ik vooral wat last van intochten doordat ik de slaapzak niet kreeg dichtgesnoerd.
Om 7 uur 's morgens vonden we het wel genoeg en we wilden het bos weer uit zijn voordat de eerste wandelaars kwamen.

Het was een positieve ervaring en ik heb zin in de eerste echte hikes.
 
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

Gefeliciflapstaart! Met kiertjes creeren of juist dichtmaken kan je de warmte prima reguleren. Rits een stuk bij je voeteneind open als je het te warm hebt. Snoer je zelf niet dicht in. Wordt het kouder dan maak je het dicht.
Ik heb het ook vaak te heet (dankzij een goed isolerende matje, een exped dus tegenwoordig). Dus ik ga meestal gewoon onder mijn opengeritste slaapzak liggen. De voeten lekker in de voetengedeelte van de zak. Voordeel is dat je je dan net zoals een dekbed lekker zelf kan instoppen.
 
hehe, voor je het weet ben je net zo verknocht aan kamperen als een heleboel hier. Dan gaat het kriebelen als je te lang niet "echt" gekampeerd hebt! :)

grtz
Henk
 
Dat moest natuurlijk worden uitgeprobeerd dus besloten we afgelopen zaterdagavond om 22:30 u dat we de rugtassen gingen inpakken en ons plaatselijke bos (Drents Friese Wold) in te trekken.

Grin, mijn eerste keer was netjes op een camping en het heeft wel even geduurd eer ik wild ging. Wat voelde ik me stoer toen. En wat vind ik jullie stoer nu!

Het was een positieve ervaring en ik heb zin in de eerste echte hikes.

Oh heerlijk, het enthousiasme en positivisme straalt er vanaf. :-) Veel plezier en kom je dan nog eens vertellen hoe het was?
 
dus besloten we afgelopen zaterdagavond om 22:30 u dat we de rugtassen gingen inpakken en ons plaatselijke bos (Drents Friese Wold) in te trekken.

Misschien moeten we een agenda aan gaan leggen want het wordt wel druk zo :7

Maar wel te gek hoor, om zo lekker op pad te gaan met z'n tweeen!

Duncan.
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan