Mosquito net wassen

Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ter info, omdat ik de mijne wilde wassen maar niet wist hoe.

Geachte heer Meier,

Het mosquito net kunt u in de wasmachine wassen (max 30C). Er zijn een aantal zaken waar u mee rekening dient te houden: Er mag geen bleek gebruikt worden; Het mosquito net mag niet in de droger of naar de stomerij; Het mosquito net mag achteraf niet gestreken worden;

De modellen Care Plus(r) Bell, Midge, Pop-up dome en Pop-up headnet kunnen niet in de wasmachine ivm de buigzame ring constructie dat in het net vastgemaakt zit. Deze netten dient u met de hand te wassen.

Nadat het net gedroogd is kunt u het weer in de plastic zak opbergen en in de gele "stuffbag" plaatsen voor volgend gebruik.

Met vriendelijke groeten,

Niels ******

D'Oude Vos.
(Zo, nu een Vosje).
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan