Schotland

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Zoef
  • Startdatum Startdatum

Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60
Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi allemaal,

Wij gaan in de komende zomervakantie naar schotland voor een roadtrip van 18 dgn. Omdat wij studenten zijn, is ons budget niet al te groot en wij zouden dan ook graag willen weten of iemand goedkope campings in schotland weet waar je met een tentje mag staan. We weten dat je in schotland "vrij" mag kamperen, maar dat willen we alleen in de meest afgelegen gebieden doen.

Kan iemand ons wat tips geven?

Martijn
 
Hè martijn, kheb zelf ook rondgelopen met een platte portomonee in schotland. Het beste wat je kunt gaan doen is op boerencampings gaan staan, daar vragen ze namelijk weinig geld voor een nacht. Waar ze allemaal zitten weet ik niet, maar daar zal wel info over zijn te krijgen bij de lokale VVV's daarzo.
Ook heb ik meerder keren naast cafe's en benzinepompen gestaan.
en daar kun je ook voor weinig geld terecht.
Die hebben er een veldje bijliggen voor hiker's.
Maar die kun je ook vinden bij de platselijke VVV's, dus volgens mij moet je gewoon heengaan en daar kijken, of misschien kun je wat googlen om er achter te komen.

In ieder geval veel plezier,
groet, Mies

"what you carry in your head, you don't have to carry on your back"
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan