Swamp Rat of Fällkniven

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Happy Camper
  • Startdatum Startdatum
Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60

Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

heb zelf de F1. Heeft een goede en comfortabele grip. De rug van de mes is hoekig, zodat je het als een schaper kan gebruiken voor je firesteel of "fatwood" en andere tondel kan schrapen. VInd hem zelf wat aan de dikke kant.

Geen ervaring met de swamprat
 
Ik heb beide messen niet, maar wel van beide merken een mes en ik denk dat allebei de messen bijzonder bruikbaar zullen zijn. De Howler is wat forser en de voorste fingercoil kan prettig zijn om lekker dicht op de snede te kruipen als je totempaaltjes uit tandenstokers snijdt..
http://www.swampratknifeworks.com/images/howlingratsm.jpg
Wat ik jammer vind is dat het lemmet zwart moet zijn. Maar ieder voordeel heeft z'n nadeel.

De F1 kan alles. Superstaal, met als enige nadeel dat ik persoonlijk het heft iets te iel vind. Die had iets meer de hand mogen vullen. De garde had ook een mm meer gemogen.
http://www.fallkniven.com/bilder/stora/f1blue.jpg

Eigenlijk zou ik een F1 willen met het heft van de HR.

Moeilijke beslissing. Succes!

martin
:7
 
Het topic dat aangehaald is had ik reeds gelezen maar de keuze bleef moeilijk. Daarom hoopte ik hiermee wat extra voor en nadelen van beide te vinden. Maar ook met jullie bevindingen blijft het moeilijk denk dat ik ze dan maar alle twee moet kopen :) zal er nog eens over slapen en alle aanbevelingen blijven welkom.
 
Moeilijke keuze! Beide zijn zeer goede messen. Misschien is de Fallkniven met zijn wat scherpere punt wat meer universeel, en ook wat meer politiek correct.
Ik heb zelf al een tijd een F1 en ben er erg blij mee. Met dat scherpe randje spatten de vonken van je vuurstaaltje af.
 
Hi,

ook ik heb de F1 en ben er zeer tevreden over. Helaas voor jou dus geen gebruiksreactie op de SR.

Groets, Estu
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan