Wandelen in Vorarlberg Oostenrijk

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Marcel en Sandy
  • Startdatum Startdatum
Registreer en meld je aan om geen Google-advertenties te zien op het prikbord!
banner 468x60

Status
Niet open voor verdere reacties.
M

Marcel en Sandy

Guest
Wie heeft een goede tip voor een camping als uitvalsbasis om te wandelen in Vorarlberg in Oostenrijk? We zijn op zoek naar een plek waarvan je een dag of meerdaagse (hutten)tochten kunt maken.

Sandy en Marcel
 
>Wie heeft een goede tip voor een camping als uitvalsbasis om
>te wandelen in Vorarlberg in Oostenrijk? We zijn op zoek naar
>een plek waarvan je een dag of meerdaagse (hutten)tochten kunt
>maken.

Camping Nova in Gaschurn bied wat dat betreft veel mogelijkheden. Je zit dicht bij de Silvretta, wanneer je een meer sneeuw en gletscher geörienteerde tocht wil maken of bij het Verwall. Dit is een wat onbekend gebied met prima mogelijkheden voor een fraaie huttentocht. Ik heb daar zelf vorig jaar een tocht begeleid.

Wanneer je meer iets zoekt in de buurt van het Rätikon dan is er een boerderijcamping in de buurt van Brand.

Nico
 
banner 468x60
Beleef jij plezier aan Hiking-site.nl?
Overweeg dan een (eventueel maandelijkse) vrijwillige donatie te doen via onderstaande knop:


Status
Niet open voor verdere reacties.
Steun Hiking-site.nl door aankopen te doen via de volgende links (een kleine commissie op aankopen zijn de verdiensten):

banner 468x60
Terug
Bovenaan