Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item

Fjallraven brengt tijdloze Ovib Rib Sweater dit jaar ook vrouwen-uitvoering

Fjallraven brengt tijdloze Ovib Rib Sweater dit jaar ook vrouwen-uitvoeringOntworpen voor ontspannen winterse avonturen in de buitenlucht en behaaglijke momenten binnenshuis: de Övik Rib Sweater. Deze trui is niet alleen warm en comfortabel, maar ook tijdloos vormgegeven om jaar op jaar met plezier gedragen te worden. De effen kleur, ribgebreide structuur en ronde hals maken de Övik Rib Sweater tot een ware klassieker in de garderobe van elke man, en nu ook vrouw. Want Fjällräven brengt dit geliefde model vanaf Herfst/Winter 2024-25 eveneens in een uitvoering voor vrouwen uit.

Duurzaam en PFAS-vrij
Het Zweedse outdoormerk produceert de Övik Rib Sweater geheel zonder PFAS. De trui is vervaardigd uit volledig traceerbare wol van hoge kwaliteit. De traceerbare wol toegepast in de Övik collectie is afkomstig van verantwoord beheerde schapenboerderijen, waar dierenwelzijn en milieubewuste praktijken centraal staan.

De unieke eigenschappen van wol
Het wol van de Övik Rib Sweater voelt natuurlijk zacht aan, maar brengt ook andere fantastische eigenschappen met zich mee. Wol isoleert en ademt, wat het geschikt maakt in koude én warmere omstandigheden. Daarnaast voert wol vocht van het lichaam af en houdt het je zelfs warm als het nat is. Daarnaast is het materiaal geurbestendig. En niet te vergeten: wol is ook nog eens hernieuwbaar en biologisch afbreekbaar. Stuk voor stuk redenen die de Övik Rib Sweater de perfecte wintertrui maken. Het ontwerp, met raglanmouwen en een verfijnde geribbelde hals en manchetten, komt voor mannen en vrouwen elk in vier verschillende kleuren.

Adviesverkoopprijzen
Övik Rib Sweater M - EURO 220
Övik Rib Sweater W - EURO 220

Meer foto's bij dit nieuws-item

Klik op de onderstaande foto's om ze groter te zien...

Voor meer informatie: https://www.fjallraven.nl/

Andere recente nieuws-items met betrekking tot Fjällräven:

Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:

Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: RSS-feed.
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.

Het feit dat producten worden vermeld in de nieuws-items wil niet zeggen dat ze ook daardwerkelijk zijn uitgetest door de beheerder(s) van deze site. De informatie is in bijna alle gevallen beschikbaar gesteld door de fabrikant/importeur.