Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Materiaal-nieuws van 2025

Garmin introduceert Instinct 3 serie: robuuste smartwatches nu met AMOLED-schermen

Garmin introduceert Instinct 3 serie: robuuste smartwatches nu met AMOLED-schermen

Garmin heeft afgelopen week de Instinct 3-serie geintroduceerd: robuuste smartwatches met een helder AMOLED- of Solar-scherm, perfect voor een actieve levensstijl. Dankzij de metalen rand zijn ze nog robuuster en alle modellen zijn voorzien van een ingebouwde zaklamp. De batterij gaat lang mee: tot 24 dagen in smartwatch-modus bij de AMOLED-versies en onbeperkt bij de Solar-modellen.
Lees: Garmin introduceert Instinct 3 serie: robuuste smartwatches nu met AMOLED-schermen

Leatherman biedt ARC in Limited Edition Obsedian kleurstelling

Leatherman biedt ARC in Limited Edition Obsedian kleurstelling

Om het nieuwe jaar in te luiden biedt het Amerikaanse een speciale versie van Leatherman ARC multitool aan in een limited edition obsedian kleur met champagneachtige kleuraccenten. ARC is gebouwd met hoogwaardige materialen en functies en is de eerste multitool ooit met een mes van MagnaCut-staal met superieur scherptebehoud en hoge slijtvastheid.
Lees: Leatherman biedt ARC in Limited Edition Obsedian kleurstelling

Trek'n Eat: een betrouwbare keuze voor buitensporters en preppers

Trek'n Eat: een betrouwbare keuze voor buitensporters en preppers

Bij avontuurlijke expedities, meerdaagse wandeltochten of onverwachte situaties waarin zelfvoorzienendheid belangrijk is, speelt voeding een cruciale rol. Trek'n Eat biedt een assortiment maaltijden die praktisch en voedzaam zijn, en aansluit bij verschillende smaakvoorkeuren. Of je nu een buitensporter bent of iemand die een noodpakket wil samenstellen, de producten van Trek'n Eat kunnen in uiteenlopende situaties van pas komen.
Lees: Trek'n Eat: een betrouwbare keuze voor buitensporters en preppers

Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: RSS-feed.
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.

Het feit dat producten worden vermeld in de nieuws-items wil niet zeggen dat ze ook daardwerkelijk zijn uitgetest door de beheerder(s) van deze site. De informatie is in bijna alle gevallen beschikbaar gesteld door de fabrikant/importeur.