Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item
Nieuw in Nederland: XX.S fietskleding
Niets is zo vervelend op zomerse dagen als slecht zittende of slecht functionerende fietskleding. Onder het motto 'Cool Cycling Stuff' ligt van het Zwitserse XX.S vanaf deze maand een nieuwe collectie fietskleding in de winkels.
XX.S kenmerkt zich door een perfecte pasvorm en een aantal unieke functionele eigenschappen. Meest opvallend is toch wel de zogeheten F-T-G zeem, de eerste die 100% dampdoorlatend is en daarmee ook op de warmste dagen supercomfortabel blijft.
De shirts, wielerbroeken en winddichte jacks zijn stuk voor stuk gemaakt van hoogwaardige ademende functionele materialen als Coolmax en Carvacio Malaga. Er is een aparte dames- en herenlijn.
Stuwende kracht achter XX.S is Andi Stettler, internationaal top-mountainbiker en voormalig trainer van de Zwitserse wielerselectie. Zijn passie, enorme technische kennis en ervaring vind je terug in de XX.S outfits en accessoires. Uitgebreide praktijktests hebben van deze collectie een volwassen mix gemaakt van precies de juiste materialen, revolutionaire nieuwe toepassingen en een optimale pasvorm.
XX.S racebroeken zijn er al vanaf 49,95 euro, XX.S shirts vanaf 49,95 euro en XX.S jacks vanaf 69,95 euro.
Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:
- De nieuwe Övik GTX Padded Parka van Fjällräven benut de kracht van Gore-Tex® voor ultieme weerbescherming, elke dag (27-09-2026, 04:43)
- Fjällräven heeft jouw nieuwe favoriete trui klaar met zijn nieuwste tijdloze collectie (19-09-2026, 11:59)
- Stevige regenjas Regatta Birchdale II houdt je droog en comfortabel (06-09-2026, 12:14)
- Lichter op pad met de Fjällräven Keb Lätt collectie, zonder alles aan gewicht op te offeren (06-09-2026, 10:46)
- Fjallraven introduceert de Keb Agile Tights W (01-07-2026, 15:06)
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed:
.
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.