Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item
Sinds kort in Nederland: Sasta
Sasta word al geruime tijd in de Scandinavische landen verkocht en sinds de deelname van Finland aan de Europese Unie is Sasta als zijnde een 'A-merk', nu ook in de rest van Europa aan het doorbreken. De belangrijkste export landen zijn Noorwegen en het Verenigd Koninkrijk maar verkoop vind ook plaats via contacten in: Zwitserland, Duitsland, Rusland en sinds kort ook in Nederland.
Sasta maakt producten die behoren tot de beste in de wereld. De producten zijn zeer duurzaam door het gebruik van hoogwaardige materialen als: Goretex, Coolmax, Condura, Outlast, Polartec, Polofill Wadding, Quick Dry (Seco Tec), Schoeller- Keprotec, Windstopper, Sasta EXP, BuzzX, Ventile, Active wool, Optifade, Bamboo en Pure Cool.
Onder real-life omstandigheden in de wildernis van de Finse provincie Karelia worden de materialen, kleding en accesoires getest. Ervaringen van de verschillende testteams worden nauwlettend vastgelegd- en gebruikt bij het maken van keuzes bij het ontwerp en
productieproces van nieuwe kledinglijnen.
De collectie kent twee verschillende productlijnen: SPORT en GREEN. Binnen deze lijnen word het kleding assortiment onderverdeeld in verschillende categorieën. De SPORT productlijn bestaat uit: Dynamic Performance, Soft Shell, Ski Performance, Down Wear, All Weather Action, Windstopper, Mid Layer, UnderLayer en shirt-Hats-Gloves. De GREEN productlijn bestaat uit: Hunting, Tracking & Fishing en Shirts-Hats-Gloves.
Sasta is sinds kort ook vertegenwoordigd in Nederland en zal binnenkort bij de betere buitensportzaken te koop zijn.
Voor meer informatie: https://www.sasta.fi/
Andere recente nieuws-items met betrekking tot Sasta:
- Sasta rekent af met storende insecten dankzij BuzzX (17-09-2013, 07:42)
Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:
- Fjallraven introduceert de Keb Agile Tights W (01-07-2026, 15:06)
- Patagonia Houdini Rock Jacket biedt ultieme windbescherming voor technische bergtochten (28-06-2026, 09:58)
- IJzersterke Carhartt Force Sun Defender T-shirts bieden UPF 40+ UV Protection (28-06-2026, 09:20)
- Fjallraven brengt reststoffen naar lifestyle in nieuwe Samlaren-collectie (28-06-2026, 09:09)
- Nieuwe Arc'teryx lichtgewicht windjacks combineren uv-bescherming met ventilatie (01-06-2026, 14:47)
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed:
.
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.