Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item
VAUDE Ifen 3 in 1 winterjas met alle features
Zo eenvoudig kan schoonheid zijn: het Ifen 3 in 1 Jacket van VAUDE is rustig vormgegeven en biedt ondertussen tal van voordelen. Het jack heeft weinig uiterlijke verfraaiingen zoals opvallende knopen of stiknaden in een andere kleur. Dat laat VAUDE bij dit jack over aan de keuze in accessoires zoals een sjaal of muts. Het Ifen 3 in 1 Jacket is weliswaar uiterlijk misschien eenvoudig te noemen, aan extra's echter geen gebrek. Deze winterjas is heerlijk warm, 100% wind- en waterdicht (dankzij de Ceplex Active coating) en voorzien van onderarmventilatie, diverse zakken en een verwijderbare capuchon.
3 in 1
Het Ifen 3 in 1 Jacket dankt zijn naam gedeeltelijk aan de 3 toepassingsmogelijkheden van deze winterjas. Tijdens natte of winderige herfstdagen volstaat het dragen van alleen het buitenjack. Is het buiten bikkelen van de kou, dan biedt de warme inritsbare - 200 grams fleece in combinatie met het buitenjack de perfecte bescherming. Op een mooie nazomerdag kan men buiten van het zonnetje genieten in de 200 grams losse fleece. Natuurlijk is de fleece ook heerlijk om in weg te kruipen, lekker thuis op de bank!
Specificaties
Dames kunnen kiezen uit de kleuren zwart (zwarte fleece), aubergine (witte fleece) of coffee (witte fleece). Heren hebben keuze uit zwart, pine, navy en coffee. In alle gevallen heeft de herenfleece dezelfde kleur als het buitenjack. Adviesverkoopprijs: EURO 200,-.
Gratis sjaal
Een aantal winkels in Nederland biedt het Ifen 3 in 1 Jacket aan met een gratis sjaal ter waarde van EURO 26,-. Dames krijgen de Womens Seedra Scarf en heren de Mens Rosco Scarf bij aankoop van deze winterjas. Kijk voor deelnemende winkels op www.vaude.nl.
Voor meer informatie: https://www.vaude.com/
Andere recente nieuws-items met betrekking tot VAUDE:
- VAUDE en Globetrotter starten reparatiepartnerschap (20-10-2024, 05:23)
- VAUDE viert 50 succesvolle jaren (06-05-2024, 08:04)
- VAUDE lanceert RETHINK-producten als onderdeel van recyclingconcept (27-04-2024, 04:38)
- Trotseer de besneeuwde bergen in een nieuwe outfit van VAUDE (02-01-2024, 05:03)
- Duitse Duurzaamheidsprijs voor 50e verjaardag VAUDE (05-11-2023, 03:48)
Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:
- Carhartt Force Sweater, de combinatie van bewegingsvrijheid, vochtregulatie en robuuste afwerking (27-04-2026, 13:14)
- Fjallraven breidt Vardag-serie uit met praktische Vardag Vindby Jacket (21-04-2026, 13:54)
- Carhartt Monterey Jack, voor mensen die woeste weersomstandigheden trotseren (16-04-2026, 14:04)
- Nieuwe Bergtagen GTX Lite Jacket en Bergtagen Stretch Trousers van Fjallraven (15-04-2026, 14:19)
- Nieuwe lichtgewicht trekkingbroek: Abisko Hybrid Trail Trousers Zip-Off (14-04-2026, 13:57)
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed:
.
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.