Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item
Nieuwe pocket-lantaarn van Black Diamond
Black Diamond komt deze herfst uit met een uitbreiding van de lantaarn-lijn van het merk. De compacte Orbit weegt slechts 84 gram en past altijd wel ergens in je rugzak. De lantaarn is ideaal voor meerdaagse tochten waar elke extra gram te veel is en pakvolume een belangrijk criterium is.
In de afgelopen jaren heeft Black Diamond steeds verder geïnnoveerd met high tech hoofdlampen. De kennis van de hiervoor gebruikte LED-technologie, elektronica en reflectors werd later toegepast in lantaarns als de Apollo LED lantaarn. Deze succesvolle lantaarn heeft nu een kleiner broertje gekregen: de Orbit.
De Orbit heeft een diameter van slechts 57mm en een hoogte van 100 mm (ingeschoven) en 135 mm (uitgeschoven) en is daarmee een kleintje onder de buitensportlantaarns. Toch is het één van de meest heldere en efficiënte LED-lantaarns die er in deze categorie te vinden is. Dankzij het duale reflectiesysteem en de één Watt LED geeft de Orbit een gelijkmatig, helder licht.
De lantaarn werkt op vier AAA batterijen en kan in de helderste stand voor 10 uur licht geven. In de spaarstand zelfs tot 30 uur. De Orbit is namelijk net als de Apollo voorzien van een dimknop waarmee de gewenste lichtsterkte kan worden ingesteld.
De Orbit zal beschikbaar zijn in twee kleuren (Phantom of White) en kan eventueel worden gebruikt in combinatie met de los verkrijgbare NRG2 batterijkit van Black Diamond. Vanaf januari 2009 zal er tevens een adapter voor de sigarettenaansteker in de auto beschikbaar komen.
Voor meer informatie: https://www.blackdiamondequipment.com/
Andere recente nieuws-items met betrekking tot Black Diamond:
- Black Diamond Spot hoofdlamp (26-11-2010, 06:40)
- Nieuwe hoofdlampen van Black Diamond (12-05-2010, 02:15)
- Black Diamond Sabretooth stijgijzers (15-09-2009, 01:31)
- Black Diamond Alpine Carbon Cork wandelstokken (05-06-2009, 07:27)
- Black Diamond 3-Watt Apollo LED Lantaarn (25-03-2008, 02:48)
Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:
- Garmin Varia Vue, de eerste fietskoplamp met een ingebouwde 4K camera
(12-04-2025, 08:21) - Slimme hoofdlamp van Rubytec heeft ingebouwde bewegings-sensor
(26-09-2024, 12:45) - Rubytec Sphere Light brengt sfeerlicht in de tent
(28-04-2024, 14:23) - BioLite AlpenGlow, sfeervol licht in natuurlijke kleuren voor buiten
(21-04-2022, 01:24) - Olight Baton Pro, de handzame, krachtige zaklamp voor in je handtas, broekzak of aan je riem
(29-05-2020, 01:49)
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: .
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.