Home » Materialen » Materiaal-nieuws » Nieuws-item
Drie nieuwe verrekijkerseries van Burris
Maar liefst tien nieuwe verrekijkers worden in de zomer van 2011 geïntroduceerd door het vooraanstaande Amerikaanse merk Burris. Burris heeft in 40 jaar naam en faam opgebouwd in de internationale outdoor wereld met speciale richtvizieren en verbreed nu haar productassortiment met meerdere heldere, robuuste en geavanceerde producten. Met de tien nieuwe kijkers in drie series, genaamd Montana, Colorado en Caribbean benaderd het merk nu de actieve buitensporter te land, ter zee en in de lucht.De verrekijkers van Burris zijn bijzonder geschikt voor avonturiers die de gebaande en ongebaande paden willen trotseren. Waar je ook gaat, de nieuwe Burris-series bieden een breed publiek een ongekende kijkervaring op een aantrekkelijk prijsniveau.
De Montana-serie omvat vier kijkers in de formaten 8x32, 8x42, 10x42 en 8x56. De Colorado-serie omvat vier kijkers in de formaten 8x22, 10x25, 8x40 en 10x40. Een slimme mix dus van compacte kijkers en high-end modellen met een grote glasdiameter en bijbehorende hoge lichttransmissie. De twee 7x50 kijkers uit de Caribbean-serie (herkenbaar aan de marineblauwe kleur) zijn verkrijgbaar zowel met als zonder kompas en bieden met de vergroting van 7x een stabiele kijkervaring op deinende schepen. Burris verrekijkers zijn gemaakt naar zeer strikte kwaliteitseisen, bieden het hoogste duurzaamheidniveau en zijn zeer betrouwbaar. Dat is ook de reden dat alle Burris verrekijkers geleverd worden met 10 jaar garantie.
De robuuste kijkers garanderen een intense natuurervaring en laten je dichter bij de kern komen. Alle kijkers zijn stootbestendig en met uitzondering van de kleinste modellen gevuld met stikstof ter voorkoming van interne condensvorming. Iedere kijker is ergonomisch ontworpen voor een perfecte grip. Dankzij het multi-coated glas zijn alle beelden die iedere kijker geeft kraakhelder en wordt een hoge lichttransmissie mogelijk gemaakt. Iedere kijkerserie heeft ook zijn eigen specialiteit: zo heeft de Montana-serie als uniek element een extra grote veldbreedte. De Colorado-serie heeft als bijzonderheid een zeer prettig scherpstelwiel voor snelle focussing en de kijkers uit de Caribbean-serie zijn beiden waterproof tot 1 meter.
Voor meer informatie: https://www.burrisoptics.com/
Andere recente nieuws-items met betrekking dezelfde productgroep:
- Met de nieuwe Bynolyt Sparrow II HD verrekijker otntdek je de finesses van de natuur
(01-03-2021, 01:47) - Bewonder de trekvogels dit voorjaar van dichtbij met Swarovski-kijkers
(22-03-2019, 01:52) - Bynolyt Voyager WP 8x34: lichtgewicht verrekijker voor actieve natuurliefhebbers
(19-02-2018, 14:04) - Pulsar Quantum XQ50 Thermal Scope voor nog beter wild spotten
(06-07-2016, 07:51) - Bynolyt verbetert verrekijkers Traveller-serie
(23-05-2016, 07:52)
Dit materiaal-nieuws kun je gratis opnemen op je eigen site, als je gebruik maak van de RSS-feed: .
Lees hier meer over de Hiking-site.nl RSS-feeds.