Wandern mit Kindern Mallorca Wolfgang Heitzmann
Het blijkt altijd moeilijk te zijn om tijdens een wandelvakantie geschikte routes te vinden voor de kortere kinderbeentjes. Deze kompacte 'Wandern Kompakt' gids van Wolfgang Heitzmann lost dat probleem echter in elk geval voor een vakantie op Mallorca op: in de gids staan 25 wandelroutes voor het hele gezin besproken.
Voorin de gids is een overzichtelijke kaart van Mallorca geplaatst zodat de beschreven routes snel kunnen worden geplaatst op het eiland. Daarna volgt een korte uitleg over de gebruikte symbolen op de kaarten en vervolgens een beknopte inleiding in het wandelen met kleine kinderen.
Voordat er wordt aangevangen met het geven van de routebeschrijvingen volgt er vervolgens eerst een vrij uitgebreid overzicht van de verschillende bijzondere plekken en attracties die met de kinderen op en om het eiland bezocht kunnen worden. Wel zo handig als de wandelschoenen een leer een dag in de kast blijven liggen.
De routebeschrijvingen zelf zijn vrij duidelijk; niet alleen door de beschrijving zelf, maar ook door de eenvoudige kaartjes die bij elke routebschrijving aanwezig zijn en de beknopte praktische info over afstand, moeilijkheidsgraad, benodigde tijd, te overbruggen hoogteverschillen, beste seizoen, start- en eindpunt, etc. Daarnaast zijn er meer dan voldoende full-color foto's bij de routes afgedrukt om een idee te krijgen van wat er zoal langs de route te zien is.
In dezelfde serie zijn er overigens ook andere boeken met wandelroutes voor de kinderen. Onder andere Wandern mit Kindern Eifel en Wandern mit Kindern Oberbayerische Hausberge.
Over de auteur Naast routebeschrijvingen over Mallorca schreef Wolfgang Heitzmann onder andere ook wandelgidsen voor Toscane en andere gebieden in Zuid-Europa.
Over Nilsson & Lamm Veel mensen zullen de naam Nilsson & Lamm waarschijnlijk niet eens kennen. Vraag nu diezelfde mensen echter eens of ze uitgaven kennen als Lonely Planet, Rough Guide, Footprint, Michelin of Ordnance Survey. En dat is nog maar een piepklein deel van het ruime assortiment van boeken, gidsen en kaarten die Nilsson & Lamm importeert en distribueert in Nederland.
De meningen van anderen over dit boekEr zijn voor dit boek nog geen andere meningen ingezonden. Geef daarom vandaag nog jouw mening over 'Wandern mit Kindern Mallorca' van Wolfgang Heitzman.
Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
In het spoor van Peking Express (Marc Helsen) De kunst van het vinden (Geocaching in een notendop) (Ronald Cremers) Treks in the Dolomites (Martin Collins en Gillian Price) Wandelgids GR-10 (Ton Joosten) Wandelen in Nieuw-Zeeland (Zuidereiland) (Hans Wismeijer en Marijke Sarneel) Marokko (Elmar Actief) (Daniela Schetar en Friedrich Köthe) Van hier naar nergens met Lonely Planet (Don George (red.)) De basis (SAS Survivalgids) (Barry Davies BEM) Gare du Nord (Philip Freriks) South Eastern Europe Rock Climbing Atlas (Wynand Groenewegen & Marloes van den Berg) Bed & Breakfast Nederland (ANWB) België voor beginnelingen (Bert Kruismans en Peter Perceval) Tribe (Bruce Parry) Let my people go surfing (Yvon Chouinard) Het grote ANWB Reisboek Europa (Els Andriesse(Coörd.)) The GR10 Trail (Paul Lucia) Wandelatlas Nationale Parken (Michiel Hegener) The Thule incident (Frank van Zwol) Finland (ANWB Actief) (Henk Filippo) Tour of the Matterhorn (Hilary Sharp) A Walk in the Woods (Bill Bryson) Die Dolomieten (Bernd Ritschel en Eugen E. Hüsler) Wild China (Phil Chapman e.a.) Walking (Paulo Coelho, e.a.) Trekking in Slovenia (The Slovene High Level Route) (Justi Carey en Roy Clark)
|