Gert Duson: Een vreemde eend in Afrika
ISBN: 9020954164
390 pagina's
Uitgeverij: Uitgeverij Lannoo

Bestel dit boek bij:
Bol.com


Affiliate-links:


Een vreemde eend in Afrika
Gert Duson

Dit boek beschrijft een jongensdroom die werkelijkheid is geworden: een doorkruising van Afrika met de auto. En dan niet zo maar een auto, maar met Chuckie, een Citroën 2CV.

De liefhebbers van reisverhalen kunnen hart ophalen aan dit dikke boek. Gert en zijn reismakker Christoph zijn op zoek naar avontuur en kieze er uiteindelijk voor om met de 2CV vanaf Brussel dwars door het Afrikaanse continent naar Kaapstad te rijden. Tijdens hun tocht moeten ze uiteraard allerlei hindernissen overwinnen, niet alleen natuurlijke hindernissen als greppels, drempels, rivierbeddingen en kilometers grote vlaktes van los zand, maar ook de menselijke hindernissen die we ook wel bureaucratie noemen. Bij veel grensovergangen gaat het moeizaam, soms zelfs tergend langzaam en met smeergeld, maar uiteindelijk lukt het ze.

Voorin het boek is een speciaal katern opgenomen met full-color foto's, welke later in het boek opnieuw in zwart/wit worden afgedrukt bij de relevante passages van de reis. Het boek leest lekker weg, hoewel de auteur soms wat arrogant over lijkt te komen. Maar gezien het resultaat dat hij met zijn reiskompaan neerzet is 'm dit vergeven.

Over de auteur
Gert Duson is in het dagelijks leven communicatie-consultant en probeert af en toe wat energie kwijt te raken door het avontuur op te zoeken. De tocht die in dit boek is beschreven is niet zijn eerste, en bijna zeker ook niet zijn laatste.

Over Uitgeverij Lannoo
Uitgeverij Lannoo is in Nederland vooral bekend om diens 'Dicht-Bij-Huis'-serie, routegidsen met allemaal eenzelfde soort structuur en daardoor makkelijk te doorgronden voor de gebruiker. Ook de Trotter-serie is een uitgave van Lannoo. In België kent men Lannoo als distributeur van onder andere de Lonely Planet Gidsen en de boeken van de ANWB. Daarnaast geeft Lannoo ook boeken uit over onder andere kunst, gezondheid, lifestyle en geschiedenis.

De meningen van anderen over dit boek

Anderen gaven dit boek gemiddeld een score van 9.35.
Er zijn 20 inzendingen, bekijk ze hier of geef direct jouw mening over 'Een vreemde eend in Afrika' van Gert Duson.

Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
Digital photography outdoors (James Martin)
Mountain Biking Europe (Rowan Sorell, Chris Moran en Ben Mondy)
Walking (Paulo Coelho, e.a.)
Het Fietserpad (Pol van Mill, ea)
Wandelingen door park, stad en land (Manuel Dekkers en Marian Kingma)
Geogids Corsica (Vincent Noyoux)
Vanishing World (Mireille de la Lex en Fredrik Granath)
Heb jíj die gemaakt? (Digitale fotografie op reis) (ANWB)
Kilimanjaro (Henry Stedman)
Acht kilometer boven NAP (Menno Boermans en Mijntje Klipp)
Campinggids Europa 2006 (Alan Rogers)
Wandern mit Kindern Mallorca (Wolfgang Heitzman)
Een vrijgevochten doorzetter (Ab ter Haar)
Mountain Skills (SAS Active Library) (Barry Davies BEM)
Hart van Portugal (Roel Klein en Bert Stok)
The essential hillwalker's guide (Kevin Walker en Peter Steele)
Travel Photography (Steve Davey)
Brandend ijs (Ton Biesemaat)
A loo with a view (Luke Barclay)
In het spoor van Hemingway (Michael Palin)
Scotland (Chris Townsend)
ANWB/VVV Wandelgids Veluwe (Michiel Hegener e.a.)
100 beroemde reizen (Keith Lye)
Klem (Frank van Zwol)
100 spirituele reizen (Michael Ondaatje, e.a.)


Hiking-site.nl op Twitter




Share/Bookmark
homezoeken op deze sitetop van de pagina
Vertel vrienden over deze pagina

Laatste wijziging: 20-03-2025

Hiking-site.nl is een site voor actieve buitensporters, wandelaars en hikers die op zoek zijn naar informatie over materiaal, routes, navigatie, EHBO, tips en tricks, avontuur, wandelen, outdoor en buitensporten. Nieuw op deze site?
Lees dan eerst eens rustig deze pagina met informatie over Hiking-site.nl!
[home] [linken naar Hiking-site.nl] [adverteren op Hiking-site.nl]
"; } if(lC>2400) { rightAd3.innerHTML = "
"; }