Home » Boekrecensies » Algemene boeken » No shitting in the toilet
No shitting in the toilet
Peter Moore
Ben jij zo'n verstokte thuisblijver die het beu is om steeds weer te moeten uitleggen waarom je niet op reis gaat? Dan is dit hét boek om te gebruiken om steeds weer een nieuw excuus in te vinden. Ben jij echter juist iemand die niet vaak genoeg onderweg kan zijn? Dan is dit ook hét ideale boek, mar dan juist om te zien dat je niet de enige bent die zo af en toe ellende meemaakt tijdns het reizen. De ellende die het reizen juist ook weer leuk en boeiend houdt.
Peter Moore is er met zijn 'No shitting in the toilet' in geslaagd om een prima 'non-reisgids' te maken. Het boek staat immers vol met alle ellende die je allemaal mee kunt maken tijdens het reizen, voornamelijk gebaseerd op zijn eigen rijke ervaringen. Schitterend om te lezen wat de verschillende manieren zijn om diarree te beschrijven of om te weten welke vliegmaatschappijen (en vluchten) je maar beter kunt ontlopen. Of wat te denken van de top 10 van beste manieren op je te laten oplichten? Zo staat het boek vol met dit soort zaken die je als reiziger eigenlijk niet wilt, maar wel moet weten.
Liefhebbers van de boeken van bijvoorbeeld Bill Bryson zullen zeker smullen bij het lezen van 'no shitting in the toilet'. De humor is er eentje waar je van moet houden, maar is dat het geval dan kan je reis niet meer stuk als je deze gids als enige reisgids op zak hebt.
Over de auteur
Peter Moore is een echte wereldreiziger met inmiddels bijna 100 landen op zijn naam. Gelukkig voor hem kan hij zijn reishobby bekostigen met het schrijven van schitterende boeken als No shitting in the toilet (alles wat je eigenlijk niet over reizen wilt weten) en bijvoorbeeld The wrong way home (Van London terug naar Australië zonder op een vliegtuig te stappen). Peter Moore valt zeker in de smaak bij mensen die van humoristische reisgidsen houden. Moore heeft zijn eigen website op: https://www.petermoore.net/.
Praktische informatie
Titel: No shitting in the toilet
Auteur(s): Peter Moore
Aantal pagina's: 304
ISBN: 9022534359
Uitgeverij: Forum
Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
- Santiago de Compostella (Historische Route) (Jan Witte)
- Marokko (Elmar Actief) (Daniela Schetar en Friedrich Köthe)
- Met andere ogen (Sabriye Tenberken)
- 3x Everest (Harry Kikstra)
- Noord-Portugal (Roel Klein en Bert Stok)
- Travel Photography (Steve Davey)
- Slovenië (David Robertson en Sarah Stewart)
- Europe's highest points (Carl McKeating en Rachel Crolla)
- Wandelboek Ardense natuur (Julien van Remoortere)
- Wandelboek Ardense bossen (Julien van Remoortere)
- New Zealand (Lonely Planet)
- De 75 mooiste fiets- & wandelroutes van België (Julien van Remoortere, e.a.)
- Wandelboek Belgische Kastelen (deel 1 Vlaanderen) (Julien van Remoortere)
- Voettochten door Nepal (Hans de Clercq en Mirjam Letsch)
- Nordic Walking in de praktijk (Marco Maas)
- Badmeester, ben ik al bruin? (Arthur Japin, ea.)
- Wandelgids Aostadal (Frank Rainer Scheck)
- Tussen Orinoco en Amazone (Redmond O'Hanlon)
- Trekking in the Karakoram & Hindukush (Lonely Planet)
- De weg naar Santiago de Compostella (Kathryn Harrison)
- Walking Artist (Hamish Fulton)
- California Hiking (Tom Stienstra en Ann Marie Brown)
- Fotogids Actie & Outdoor (Bill Hatcher)
- Wandelgids Schotland (Matthias Eickhoff)
- Mountain Skills (SAS Active Library) (Barry Davies BEM)