Fer en Loes Daniëls: Time-out
ISBN: 9076621063
198 pagina's


Affiliate-links:


Time-out
Fer en Loes Daniëls

Fer en Loes Daniëls hadden na vier jaar van wildernistochten behoefte om eens een 'time out' te nemen. En nieuwsgierig geworden door de vele verhalen over de Camino de Santiago besloten zij om deze monstertocht zelf te ondernemen. En dan niet in een zo kort mogelijke tijd of via de snelste weg, maar gewoon lekker de tijd nemend en zoveel mogelijk het asflat vermijdend.

Het resultaat valt te lezen in hun ‘reiswijzer en avontuurlijk verslag’, een eenvoudig gedrukt boekwerkje boordevol anekdotes, handige tips en andere zaken die zij wilden delen met de lezer. Zeker voor mensen die de route willen gaan lopen is het een zinvolle aanvulling van hun informatiebronnen, maar ook mensen die gewoon vanuit de luie stoel willen ‘meelopen’ met Fer en Loes is het boekje meer dan de moeite waard.

De schrijfwijze is joviaal en sprekend. Na een tijdje lezen heb je het idee dat je de schrijvers al jaren kent en dat je gewoon met ze meeloopt. Ook is de informatie gewoon to-the-point: is er een kruidenier onderweg, dan staat er gewoon kruidenier en geen overdaad aan info met adressen of iets dergelijks. Je moet de tocht immers zelf ook gewoon gaan lopen.

Het aantal foto’s is wellicht beperkt, maar daardoor zijn ook de drukkosten en dus de uiteindelijke prijs van het boek beperkt gebleven.

De meningen van anderen over dit boek

Anderen gaven dit boek gemiddeld een score van 9.00.
Er zijn 1 inzendingen, bekijk ze hier of geef direct jouw mening over 'Time-out' van Fer en Loes Daniëls.

Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
Voettochten door Nepal (Hans de Clercq en Mirjam Letsch)
Wandelen met kinderen in de Ardennen (Julien van Remoortere)
De meest onvergetelijke reiservaringen (Steve Watkins en Clare Jones)
Op zoek naar evenwicht (Ronald Naar)
Wild China (Phil Chapman e.a.)
Moveable Feasts (Amy-Jane Beer en Roy Halpin)
De Grote Satelliet Wereldatlas (Daniel Hunstein ea.)
Wandelgids La Palma (Susanne Lipps)
Wandelboek Hoge Venen (Julien van Remoortere)
Costa Brava, Catalunya East - Pyrenees to Barcelona (Roger Büdeler)
Cotswold Way (Tricia en Bob Hayne)
Sicherheit und Risiko in Fels und Eis (Band III) (Pit Schubert)
Wereldwijzer Roemenië (Joost Kingma)
Het grote ANWB Reisboek Europa (Els Andriesse(Coörd.))
Wandelen in Nieuw-Zeeland (Zuidereiland) (Hans Wismeijer en Marijke Sarneel)
Nepal (Elmar Reishandboek) (Ronnie Rokebrand)
Tour du Mont Blanc (Noes Lautier)
Het ultieme navigatie handboek (Lyle Brotherton)
Overijssel (Reisgids) (ANWB)
Noord Brabant (Wat&Hoe reisgids) (Ingeborg Schuitemaker)
Trekking (Wat&Hoe praktisch) (Gunter Schramm)
Up Shit Creek (Joe Lindsay)
Tenerife & La Gomera (Petra Possel)
Bergtochten in Noorwegen (Jolanda Linschooten)
Noord-Engeland (De 99 favoriete plekken van Dirk Musschoot) (Dirk Musschoot)


Hiking-site.nl op Twitter




Share/Bookmark
homezoeken op deze sitetop van de pagina
Vertel vrienden over deze pagina

Laatste wijziging: 23-01-2025

Hiking-site.nl is een site voor actieve buitensporters, wandelaars en hikers die op zoek zijn naar informatie over materiaal, routes, navigatie, EHBO, tips en tricks, avontuur, wandelen, outdoor en buitensporten. Nieuw op deze site?
Lees dan eerst eens rustig deze pagina met informatie over Hiking-site.nl!
[home] [linken naar Hiking-site.nl] [adverteren op Hiking-site.nl]
"; } if(lC>2400) { rightAd3.innerHTML = "
"; }