Roger Rapoport, e.a.: Was ik in vredesnaam maar thuisgebleven
ISBN: 9041704957
248 pagina's
Uitgeverij: Uitgeverij Maarten Muntinga bv

Bestel dit boek bij:
Bol.com


Affiliate-links:


Was ik in vredesnaam maar thuisgebleven
Roger Rapoport, e.a.

Dit boekje is een bonte verzameling van goede redenen om toch vooral niet op vakantie te gaan. De verschillende auteurs verhalen over hun meest vreselijke ervaringen tijdens het reizen.

Zo kun je lezen wat er gebeurt als je niet aardig bent tegen iemand in de trein die later toch wel erg belangrijk blijkt te zijn voor het gevolg van je reis. Of wat voor enge dieren je allemaal kunt tegenkomen in je badkamer of onder het bed in je hotelkamer. Sommige zijn niet alleen eng maar ook nog 's levensgevaarlijk. Wat te denken van een schorpioen in je badkamer? Altijd leuk om na te vertellen tijdens verjaardagsfeestjes in de familie.

Juist omdat het boekje is opgebouwd uit een zeer grote verzameling van korte anekdotes is het zeer lekker lezen. Je kunt gewoon even één of meerdere verhalen lezen als je staat te wachten op de bus of voor het slapen gaan in de tent als de regen met bakken uit de hemel komt.

Een oppepper is het zeker, want alle auteurs hebben hun gruwelijkheden overleefd en er over kunnen verhalen in dit boek. Dus in die zin is het wellicht ook een goede bron van inspiratie als je flink in de problemen raakt tijdens je eigen reis.

Al met al een leuk boekje, ook om te geven aan mensen die op het punt staan om een reis te ondernemen :)

Over Uitgeverij Maarten Muntinga bv
De Rainbow Pockets van Uitgeverij Maarten Muntinga zijn een graag geziene aanvulling op de verzameling van lezers. De boeken zijn zonder uitzondering laag geprijsd en bieden op die manier een lage drempel om veel te lezen. Naast bovengenoemd boek zijn er Rainbow Pockets van onder andere Ronald Naar, Isabelle Eberhardt en Hella S. Haasse.

De meningen van anderen over dit boek

Er zijn voor dit boek nog geen andere meningen ingezonden. Geef daarom vandaag nog jouw mening over 'Was ik in vredesnaam maar thuisgebleven' van Roger Rapoport, e.a..

Eerder werd onder andere speciale aandacht gegeven aan:
Wandelen op Mallorca (Paul van Bodengraven en Marco Barten)
Naar nieuwe hoogte (Wilco van Rooijen)
Het Weer (Wat&Hoe praktisch) (Friederike Vogel)
The Mountain Traveller's Handbook (Paul Deegan)
123 Natuurgids Paddenstoelen (Ewald Gerhardt)
Hooked on hiking Northern California (Ann Marie Brown)
Mijn reisgids Noord-Italië (Herman Cole)
Wandelgids Architectuur (Sietske de Vet (red.))
Het ultieme navigatie handboek (Lyle Brotherton)
Tenzing en de Sherpa's van Everest (Judy en Tashi Tenzing)
Rustiek kamperen Spanje en Portugal (Bert Loorbach)
Italian Lakes (Step by Step) (Susie Boulton)
ANWB Wandelroutebox Nederland (ANWB)
Actief genieten in de Ardennen (Julien van Remoortere)
Zuidelijke Peloponnesos (Michael Cullen)
De twee scherven (Frank van Rijn)
Noorwegen (Elmar Actief) (Thomas A. Merk)
De laatste meters (Reintje Gianotten)
Let my people go surfing (Yvon Chouinard)
Tenerife & La Gomera (Petra Possel)
Kilimanjaro (Henry Stedman)
Treks in the Dolomites (Martin Collins en Gillian Price)
Op pad met rugzak en tent (Sjef van de Poel)
Wandelgids Noorwegen (Sabine Gorsemann en Christian Kaiser)
De langste boswandeling van Nederland (Menno Faber en Ad Snelderwaard)


Hiking-site.nl op Twitter




Share/Bookmark
homezoeken op deze sitetop van de pagina
Vertel vrienden over deze pagina

Laatste wijziging: 13-04-2025

Hiking-site.nl is een site voor actieve buitensporters, wandelaars en hikers die op zoek zijn naar informatie over materiaal, routes, navigatie, EHBO, tips en tricks, avontuur, wandelen, outdoor en buitensporten. Nieuw op deze site?
Lees dan eerst eens rustig deze pagina met informatie over Hiking-site.nl!
[home] [linken naar Hiking-site.nl] [adverteren op Hiking-site.nl]
"; } if(lC>2400) { rightAd3.innerHTML = "
"; }